Кактус не цвіте: яка причина і що роботи

0
Кактус не цвіте: яка причина і що роботи
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Хоча кактус — рослина невибаглива і не потребує особливого догляду, але коли він не цвіте або перестає рости, квіткарі не можуть зрозуміти причину і не знають, що з цим робити. Як і всі рослини, кактус має свої особливості вирощування, яких необхідно суворо дотримуватись.

Подробиці

Найчастіша причина – це неправильний догляд в осінній та зимовий час, коли на рослині утворюються квіткові бруньки. У цей період кактусу необхідно забезпечити спокій, помістивши його в добре освітлене, прохолодне місце. Восени кількість поливів поступово зменшують, а взимку припиняють зовсім.

У більшості випадків бутони з’являються на тій стороні кактуса, що знаходилася в тіні, а на освітленому боці — “дітки”-кактусенята. Якщо повернути рослину, то ще невеликі бутончики можуть перетворитися на “дітей”. Тому необхідно стежити за тим, щоб положення горщика не змінювалося доти, доки бутони остаточно не сформуються.

Перше цвітіння кактуса відбувається не раніше, ніж через 3-4 роки. Для прискорення цього процесу необхідно забезпечити сприятливими умовами. Кактусам потрібні сонце і велика кількість вологи, виняток становить лише зимовий період. У теплу пору року кактус бажано винести на вулицю та удобрювати ґрунт мінімум раз на місяць.

попередня статтяАроматна картопля у духовці: особливості золотої скоринки
наступна статтяПростий секрет пишних сирників: багато господинь не враховують цей важливий нюанс
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я