Чим восени білити дерева, щоб фарба не змилася до весни: на замітку дачникам

0
Чим восени білити дерева, щоб фарба не змилась до весни: на замітку дачникам
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Одна з важливих доглядових процедур для дерев в осінній час — побілка дерев. Вона допомагає захистити дерева від грибкових інфекцій та шкідників, які вирішили зимувати в корі. Якщо десь поруч з ділянкою є зайці, то й від них побілка допоможе захистити дерева в зимовий період.

Подробиці

Побілку дерев виконують в жовтні або листопаді. Головне — встигнути це зробити до настання морозів. Вибирайте надійні засоби, які здатні триматися на стовбурі до самої весни.

З цією метою можна використовувати готові суміші. Наприклад, садова фарба торгової марки «Садівник» або «Колораміка», Flora Colour та ін.

Розчиняють суміші відповідно до інструкції виробника на упакуванні. Готові суміші розроблені за формулами, які забезпечують деревам комплексний захист. Не тільки від хвороб (молочний блиск, філостиктоз, цитопороз, чорний рак), шкідників, але й від сонячних опіків.

За старими методами садівники користуються ще вапном. Потрібно розуміти, що певний захист воно виконує, але комплексно забезпечити догляд та стійкість покриття воно нездатне.

попередня статтяКотлети для бургерів будуть ідеальні, якщо смажити за рекомендаціями шеф-кухаря
наступна статтяЯк приготувати на закуску картоплю фрі в пивному клярі
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я