Чотири доступних засоби, щоб позбутися запаху пластику в новому чайнику

0
Чотири доступних засоби, щоб позбутися запаху пластику в чайнику
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Новий електричний чайник має неприємний запах пластику. Це очікувано, тому можна підготуватися до цього, щоб скоріше його позбутися. Немає сенсу розбирати, чому нова техніка так пахне. Головне, щоб у вас під рукою були засоби для подолання запаху.

Подробиці

Для нового електрочайника потрібна лимонна кислота. Отже, налийте в нього 1 л води. Додайте 25 г засобу та 50 г лимонного соку. Поставте його кип’ятити. Потім злийте воду.

Для боротьби з запахом підійде також сода. Додайте в чайник 3-4 столові ложки та також з водою поставте кип’ятити. Теплова обробка та сода швидко зроблять своє діло.

До речі, можна використовувати й цукор. Для нього в пару треба ще додати 25 лимонної кислоти. Доведіть до кипіння та залиште остигати. Злийте розчин.

Якщо у вас є кола та вам її не шкода, тоді залийте чайник та 4 рази з нею прокип’ятіть чайник. Жодного запаху більше не буде.

попередня статтяАпетитні пісні гречаники — альтернатива котлетам
наступна статтяЩо додати в суп, щоб він був густий, смачний та корисний
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я