...
ГоловнаЛайфстайлКоли сидерати краще не скошувати та не перекопувати

Коли сидерати краще не скошувати та не перекопувати

Підпишіться на нас:

Покращення складу та структури ґрунту за допомогою сидератів — стандартна практика, яку щороку застосовують дачники. Рослини витягують з ґрунту безліч поживних речовин. Окрім того, розводяться шкідники. Сидерати допомагають вирішити ці проблеми.

В переважній більшості сидерати висіюють, чекають, коли вони підростуть, а потім скошують та перекопують з ґрунтом. Проте є нюанси, про які варто знати.

Коли сидерати можна не перекопувати

Сидерати дійсно можна не перекопувати. Досвідчені  дачники вважають, що з початком холодів та морозів опалі рослини стануть засобом мульчування. Вони перегниють та натуральним шляхом без допомоги утворять потрібне ґрунту добриво.

Потрібно вважати і на склад ґрунту, показники кислотності. Якщо земля на ділянці нейтральна або лужна, сидеративні рослини рекомендується скошувати та навіть перекопувати.

З кислим ґрунтом це не працює. Перегнивання займе значно більше часу. Саме тому рекомендують на таких ділянках скошувати вирощені сидерати та відправляти в компостну яму. Там рослини перегнивають значно швидше, тож подальше використання буде ефективнішим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як продовжити цвітіння орхідеї: фаленопсиси цвітуть по 5-6 місяців

При правильному догляді фаленопсиси можуть цвісти по п'ять-шість місяців. Догляд, який принесе тривале цвітіння квітки набувається з часом...

Яку кімнатну рослину експерти радять поставити у квартирі після ремонту: поглинає шкідливі речовини

Відомо, що багато кімнатних рослин здатні очистити повітря та принести господарям користь. У подробицях читайте про одну з...

В Україні ціни на продукти харчування різко зростуть: що відомо

В Україні до кінця літа очікують різке зростання цін на продукти харчування. Вартість  зросте на 15-30%. Причому це...

ЄС може повернути мита на українські яйця та цукор

Нещодавно Євросоюз продовжив на на рік дію торговельного безвізу з Україною стосовно сільськогосподарської продукції. Але не довго довелося...