Коли сидерати краще не скошувати та не перекопувати

0
Коли сидерати краще не скошувати та не перекопувати
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Покращення складу та структури ґрунту за допомогою сидератів — стандартна практика, яку щороку застосовують дачники. Рослини витягують з ґрунту безліч поживних речовин. Окрім того, розводяться шкідники. Сидерати допомагають вирішити ці проблеми.

В переважній більшості сидерати висіюють, чекають, коли вони підростуть, а потім скошують та перекопують з ґрунтом. Проте є нюанси, про які варто знати.

Коли сидерати можна не перекопувати

Сидерати дійсно можна не перекопувати. Досвідчені  дачники вважають, що з початком холодів та морозів опалі рослини стануть засобом мульчування. Вони перегниють та натуральним шляхом без допомоги утворять потрібне ґрунту добриво.

Потрібно вважати і на склад ґрунту, показники кислотності. Якщо земля на ділянці нейтральна або лужна, сидеративні рослини рекомендується скошувати та навіть перекопувати.

З кислим ґрунтом це не працює. Перегнивання займе значно більше часу. Саме тому рекомендують на таких ділянках скошувати вирощені сидерати та відправляти в компостну яму. Там рослини перегнивають значно швидше, тож подальше використання буде ефективнішим.

попередня статтяЯк приготувати апетитну підливу для будь-якого гарніру
наступна статтяСмажена картопля не пригорить: кулінарний лайфхак
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я