Найсприятливіші дні листопада для дачних та садових робіт: посівний календар 2023

0
Найсприятливіші дні листопада для дачних та садових робіт: посівний календар 2023
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

В листопаді 2023 року новолуння очікується 13 листопада, а повна луна буде 27 листопада. На це й треба буде орієнтуватися при виборі днів для висаджування рослин. Найсприятливіша фаза очікується з 14 по 26 листопада.

Подробиці

Окрім посівного календарю потрібно брати до уваги й погодні та температурні умови. Якщо все зіставити, отримаєте сприятливі фактори для росту та розвитку нових рослин.

Зверніть увагу на такі дні для посіву насіння та висаджування дерев, кущів:  2, 4, 7, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 28, 30 листопада. В цей період рекомендується також працювати з декоративними рослинами, цибулевими квітами.

Листопад буває різний, тому слідкуйте за температурою. Якщо заморозків ще немає, а температура тримається вище нуля, є можливість висадити озимі часник та цибулю. Відповідно до місячного календарю, можна проводити не тільки садівничі та городні роботи, але й пересадити домашні квіти.

попередня статтяЧи можна використовувати популярну кокосову олію для смаження
наступна статтяНайшвидший спосіб почистити яйця та часник за допомогою банки
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я