Чи варто вкривати соломою грядки на зиму: недоліки матеріалу

0
Чи варто вкривати соломою грядки на зиму: недоліки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Перші заморозки можуть починатися ще в жовтні. Бувають теплі осінні погоди й довше, проте потрібно бути до цього готовими. Дачники використовують солому для вкривання грядок. І тут виникає питання доцільності цього матеріалу порівняно з іншими. Агрономи мають з цього приводу думку, про яку поговоримо далі у статті.

Подробиці

Функція соломи полягає в створенні теплого шару, який буде захищати грядки з озимими культурами від промерзання. Часто її використовують для захисту багаторічних квітів, кущів.

Поруч з перевагами є й недоліки, про які варто знати. Солома є зручним природним матеріалом, який з радістю відвідують миші. А вони є небезпечними шкідниками, адже сильно псують садові культури. Якщо є солома та миші, тоді потрібно буде розкладати пастки чи отруту.

Потрібно вважати і на погодні умови. При теплій зимі солома може створити занадто вологе середовище. В результаті рослини будуть пріти. Потрібно тоді робити захист спочатку поліетиленом з отворами для повітря.

І, звичайно, весняний мінус соломи. Там, де солома, там повільніше тане сніг. В цьому випадку її краще прибрати, щоб не зробити гірше.

 

попередня статтяГотуємо віденські вафлі на кефірі до сніданку
наступна статтяЯк приготувати цвітну капусту, щоб вона була з хрусткою скоринкою
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я