Як підготувати ґрунт у листопаді, щоб портулак не виліз весною

0
Як підготувати ґрунт у листопаді, щоб портулак не виліз весною
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Портулак відомий багатьом як бур’ян, із яким важко боротися. Особливо тим, хто не викорінив його до моменту цвітіння. Тому варто наприкінці осені подбати про обробку ґрунту, щоб весну зустріти без зеленого килимка.

Подробиці

У боротьбі з бур’яном допомагає глибоке перекопування ґрунту восени. Потрапивши на більшу глибину, насіння портулаку не має достатньо сил, щоб прорости.

Важко навіть уявити, що за вегетаційний період ця рослина дає до 3-4 насіннєвих поколінь, при урожайності однієї рослини до 1 млн насінин за сезон.

При такій великій кількості насіння важливо не дати портулаку зацвісти, щоб насінини не потрапили в ґрунт. Обсипаному на землю насінню для проростання досить навіть потрапити між грудки. І це при тому, що його врожайність зберігається до 30 років. І може проростати при температурі 25°С після поливу або дощу.

Тому в листопаді зробіть глибоку оранку, щоб насіння ще пару років полежало і вашу грядку не займало.

попередня статтяКорисні поради, як використати крохмаль у кулінарії
наступна статтяЩо можна додати в пшоняну кашу для покращення смаку: найкращі варіанти
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я