Як довести решітку на плиті до блиску: перевірений метод

0
Як відмити застарілий жир з решітки плити
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Багато господарок, незважаючи на те, що вони із завидною регулярністю приділяють час наведенню порядку, махнули рукою на такий елемент кухні, як решітки, встановлені на газовій плиті.

Якщо ви також втомилися боротися із забрудненнями на решітках, спробуйте позбутися їх за допомогою одного дієвого методу.

Подробиці

Його головна перевага полягає в тому, що вам не знадобляться якісь спеціальні інструменти чи дороговартісні засоби побутової хімії.

Натомість запасіться 50-мілілітровою пляшкою нашатирного спирту, міцними сміттєвими пакетами і, зрозуміло, рукавичками, після чого можете приступати до очищення.

Отже, після того, як натягнете захисні рукавички на руки, помістіть зняту з плити решітку в сміттєві пакети і залийте нашатирем.

Мішки варто герметично зав’язати і краще, звичайно ж, віднести на балкон, адже в такому вигляді вони повинні пролежати добу.

Через 24 години все в тих же рукавичках очистіть решітку від нагару – це вдасться зробити навіть руками. В крайньому випадку скористайтесь ножем.

Зверніть увагу: цей спосіб підходить для очищення чавунних виробів.

попередня статтяЧи потрібно мити м’ясо перед приготуванням: думки розійшлися
наступна статтяЯк урятувати озимий часник, якщо зійшов у листопаді
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я