...

3 поради, як вибрати аромат для чоловіка, щоб він по-справжньому йому сподобався

Підпишіться на нас:

Як зорієнтуватися в різноманітності асортименту на полицях магазинів та вибрати те, що порадує коханого? Розповідаємо про основні правила вибору чоловічих парфумів.

Вибір парфуму в подарунок, особливо для чоловіка, це дуже важливий крок. Все-таки аромати – це емоції, і негативу тут не місце! Щиро кажучи, найпростіше просто запитати, що більше подобається твоєму обранцеві. Але якщо ти з якихось причин не можеш чи не хочеш це робити, то…

Врахуй його переваги

Перший секрет – уважність! Вивчи його смаки і, хоч би як це звучало дивно, принюхайся. Якщо від партнера найчастіше пахне деревними ароматами з яскравими нотками гарячих спецій, то навряд чи йому сподобається солона акватика з цитрусами. Принаймні, без затесту краще не ризикувати.

Врахуй його стиль та хобі

Другий секрет – спосіб життя. Якщо ваш чоовік модник і не може жити без креативу, то, швидше за все, він оцінить креативну нішу. А якщо він у вільний час збирає кораблики в пляшці або проводить час у чоловічому клубі з сигарою та келихом коньяку, то, ймовірно, йому сподобається щось класичніше. Але, знову ж, не забувай про перший пункт!

Врахуй доречність

Аромати можуть бути більш менш підходящими для певних сезонів і занять. Куди чоловік «носитиме» твій подарунок? Подумай!

Важливо пам’ятати, що сприйняття всіх ароматів неймовірно індивідуальне, і те, що подобається одній людині може не сподобатися іншій. Тож експериментуйте разом! Сходіть на спільний парфумерний шопінг, обговоріть парфуми та запам’ятовуйте переваги один одного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я