Як садити тюльпани в листопаді, щоб квіти перезимували

0
Як садити тюльпани в листопаді, щоб квіти перезимували
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Листопад має досить мінливий настрій, погода може чергуватися протягом дня. Однак є багато рослин, які можна посадити в листопаді. Орієнтуватися варто в основному на стан ґрунту і прогноз погоди.

Подробиці

Якщо земля не замерзла, достатньо волога (проте не перетворилася на болото), а прогноз погоди не віщує тривалих заморозків у найближчі кілька тижнів, сміливо беріться за посадку.

Переваги осінньої посадки в тому, що рослина увійде в зиму вже розвиненою. А для деяких рослин, зокрема цибулинних квітів, осіння посадка є єдиним оптимальним варіантом.

Оптимальна температура для посадки тюльпанів – +7-+10 °С. Усі виробники цибулин тюльпанів наголошують на цьому, зазначаючи, що такі низькі температури не дають змогу розвиватися найбільш небезпечному захворюванню тюльпанів – сірій гнилі, що викликає грибок Botrytis.

Натомість посадка при вищих температурах може спровокувати осіннє проростання квітконоса, який може бути пошкоджений низькими температурами взимку.

Тюльпани краще садити в сонячному місці, де нема сильних вітрів. Квітам треба добре дреновані родючі ґрунти. Дренаж можна забезпечити додаванням до посадкової ямки піску або торфу, родючість ґрунту покращиться, якщо додати добриво або компост.

Комбінації на клумбі з тюльпанами краще варіювати за кольором і часом цвітіння. Тобто підібрати найбільш сумісні кольори, а ось форма квітки і висота рослини мають бути максимально схожими. Звісно, це не стосується випадків, коли ви хочете створити ярусну весняну клумбу.

попередня статтяГострий курячий суп для холодних осінніх днів
наступна статтяСпробуйте запекти картоплю саме так: що додати для ресторанного ефекту
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я