Як виростити зелену цибулю на підвіконні до Нового року

0
Як виростити зелену цибулю на підвіконні до Нового року
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Квартирні умови дозволяють виростити свіжу зелену цибулю. І зробити це можна навіть перед святами. Просто для цього треба мати хороший посадковий матеріал та організувати безпосередньо місце вирощування.

Подробиці

Для прискореного вирощування вибирайте напівгострі сорти. Не рекомендується висаджувати просто гострі, бо наприкінці листопада такі сорти знаходяться в сплячці. Отримати зелене перо з них буде досить складно.

Для квартирного пророщування підійдуть цибулини в діаметрі 4-5 см. Зверніть увагу на цибулю-шалот або на багатоярусний сорт.

Для організації грядки підійде будь-який ящик. Землю краще не використовувати, бо можуть завестися комахи та й бруду буде значно більше. Краще брати тирсу різного розміру. Перед використанням обдайте окропом. Також підійде вермикуліт або торф з некислими показниками.

Цибулини розміщують щільно одна до одної. Посадковий матеріал трохи вдавіть у вологий субстрат. Періодично потрібно зволожувати посадку. Температура в приміщенні повинна бути +20-22 градуси. При таких умовах за два тижні буде вже результат. Світло та вода в цей період особливо важливі для цибулі.

При потребі можна сповільнити вирощування. В такому випадку ящик переносять в більш прохолодне приміщення, де температура не вище +15-17 градусів.

попередня статтяЯк приготувати тефтелі з підливкою, від яких ніхто не зможе відмовитись
наступна статтяЩо додати в тісто замість олії, щоб приготувати золотисті млинці
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я