Типові помилки, через які фіалки не цвітуть

0
Чому фіалки погано цвітуть
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фіалки прикрашають наші домівки як своїми м’якими листочками, так і різнобарв’ям кольору квітів. Тому з такою радістю господині розводять ці красиві вазони. Але буває, що нова жителька домашньої оранжереї не поспішає цвісти. Чому це відбувається і як створити комфортні умови для фіалки?

Подробиці

По-перше, якщо на вазон потрапляє багато або мало світла, ви не дочекаєтеся цвітіння. Про недостатнє освітлення вам «розкаже» листя: воно буде тягнутися вгору. Про надлишок сонячних променів просигналізують засушені кінчики листя.

Тому шукайте золоту середину: місця, куди не потрапляє пряме сонячне проміння – в північній, північно-східній, північно-західній частині приміщення. Освітлення має бути 12 годин на добу.

По-друге, якщо поливати часто, причому холодною водою, можуть навіть загнити бутончики, що з’явилися. Тому взимку поливайте один раз на тиждень, а влітку – два. Воду краще брати кип’ячену, відстояну, кімнатної температури. Слідкуйте, щоб вода не потрапляла на листя.

По-третє, ґрунт з городу не є відповідним для фіалок. Краще купити спеціальний, легкий. Тим більше, його потрібно не так і багато, адже фіалки не люблять великих за розміром горщиків.

Як бачите, ніяких ідеальних умов для цвітіння фіалка не вимагає – тільки елементарний догляд і ваша любов. Тоді вона порадує вас буйним цвітінням!

попередня статтяПельмені за бабусиним рецептом: однієї порції буде мало
наступна статтяЯк приготувати розсипчасте коливо з рису
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я