5 кроків, які треба зробити після збору буряку

0
5 кроків, які треба зробити після збору буряку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Буряк зберігати можна до наступної осені, якщо відразу підготувати коренеплоди. Лише п’ять кроків допоможуть вам ідеально це зробити.

Подробиці

  1. Очищаємо. Акуратно обтрушуємо прилиплу землю. Бруд зчищають руками в садових рукавичках або ганчіркою. Ножем або лопаткою для цього краще не користуватися, оскільки гострими предметами овочі дуже легко пошкодити. Також не варто бити коренеплоди об тверді поверхні.
  2. Обриваємо корінці. Тонкі бічні корінці прибираємо повністю, центральний корінь укорочуємо до 6-7 сантиметрів. Якщо центральний корінь занадто товстий, можна обрізати його ножицями.
  3. Прибираємо бадилля. Бурякове листя збираємо в пучок і зрізаємо на висоту в пів сантиметра. Занадто коротко бадилля не обрізають, щоб залишити поза увагою сам коренеплід.
  4. Просушуємо. Для просушування буряк можна розкласти на підстилці на відкритому повітрі, якщо дозволяє погода. Якщо врожай збирався під час дощу, сушити овочі слід не менше ніж тиждень.
  5. Розбираємо за розміром. Чисті та обсушені коренеплоди слід розсортувати за розміром. Ідеально закладати на зберігання овочі середнього розміру, округлі і щільні. Занадто великі (як і занадто дрібні) коренеплоди зберігаються гірше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я