Як зберігати цибулини гладіолусів у квартирі: головні правила від квітникарів зі стажем

0
Коли краще викопувати цибулини гладіолусів восени та як правильно їх зберігати
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Незважаючи на те, що новачкам в квітникарстві може здатися, що створити в квартирі умови, що підходять для зберігання цибулин гладіолусів, проблематично, насправді це далеко не так.

Подробиці

Головне – дотримуватися кількох основних умов, які гарантують успіх зберігання гладіолусів.

Перше, що вам належить зробити, – добре просушити зібраний посадковий матеріал. Зазвичай цей процес триває кілька тижнів.

На щастя, з цим зазвичай не виникає труднощів, оскільки він відривається від стебла добре та швидко. Ліквідувати цю частину варто тому, що вона служить місцем проживання трипсів.

Потім настає час для того, щоб відірвати стару цибулину. На цьому етапі відбракуйте цибулини, де проглядаються ознаки ушкоджень.

Якщо вам шкода прощатися з такими екземплярами, спробуйте виправити ситуацію, зрізавши матеріал до здорових тканин, а на місце зрізів нанести зеленку.

Головне, що варто пам’ятати всім, хто має намір зберегти цибулини гладіолусів до наступного сезону, так це те, що лусочки з них в жодному разі прибирати не можна.

попередня статтяЯк покращити смак борщу, якщо він вийшов кислим
наступна статтяЯк відмити керамічну плитку до блиску: простий засіб
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я