...

Як правильно пересаджувати орхідею: кожна друга господиня припускається цієї помилки

Підпишіться на нас:

Орхідея – надзвичайно ніжна квітка, але водночас дуже яскрава. Через свої яскраві екзотичні квіти ця кімнатна квітка дуже популярна серед любителів кімнатних квітів.

Коли вона добре росте і цвіте, ви не захочете втратити таку орхідею, а отже, за нею потрібно правильно доглядати.

Подробиці

Процес догляду також включає пересадку квітки або суцвіття, яка має бути виконана вправно.

Перш ніж приступити до процесу пересадки, подбайте про те, щоб купити відповідний горщик для вашої орхідеї.

Спеціальні горщики для орхідей можна знайти в спеціалізованих магазинах. Важливо, щоб горщики для орхідей мали бічні отвори, що забезпечують достатній дренаж води та доступ повітря до ґрунту.

Якщо у вас є новий горщик, ґрунт і необхідний садовий інвентар – садові ножиці, можна приступати до пересадки.

Перший крок – витягти орхідею зі старого горщика. Робіть це обережно, витягуйте поступово, міцно тримаючи рослину. Коли частина коренів буде витягнута, покладіть рослину на бік і приберіть горщик.

За допомогою садового ножа обріжте все сухе, непотрібне коріння орхідеї. Сухе та пошкоджене коріння потрібно обрізати для того, щоб здорове коріння добре розвивалось.

Після обрізки потрібно пересадити орхідею в новий горщик. Тримаючи її весь час зверху, почніть присипати коріння свіжим ґрунтом. Рекомендується попередньо змішати його зі шматочками кори.

Кора, змішана з корінням забезпечує необхідний доступ повітря до коренів орхідеї. Це сприятиме їхньому здоровому розвитку.

Потім рясно полийте пересаджену квітку водою.

Після цієї процедури приберіть горщик з квіткою від прямого сонячного світла, щоб орхідея могла відновитися після пересадки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я