Як позбутися плісняви в ванній кімнаті за 5 хвилин

0
Як позбутися плісняви в ванній кімнаті за 5 хвилин
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Проблема появи плісняви знайома багатьом. Де надмірна волога, там і вона. Логічно, що в ванній кімнаті вона стає найчастішим небажаним гостем. Допомогти швидко вивести плісняву допоможуть домашні засоби.

Подробиці

Столовий оцет. Розпиліть його на плісняву та залиште на кілька годин, щоб він міг попрацювати. Працюйте в респіраторі, щоб не вдихати оцтову пару. Окрім того, треба залишити перетяг. Краще бути подалі від місця обробки. Потім потрібно змити оцет губкою або щіткою з водою. Застереження: оцет може залишати на певних поверхнях плями.

Перекис водню. Цей засіб також добре справляється з пліснявою. Використовують для виведення зі світлих поверхонь. Працювати з перекисом водню треба аналогічно як і з оцтом.

Можна скористатися ще одним засобом — содою. Зробіть розчин. Змішайте з 1 ч.л. соди 300 мл води. Нанесіть на плісняву, потріть та змийте губкою з чистою водою.

попередня статтяДесерт зі смаком дитинства: як приготувати шоколадну ковбасу
наступна статтяЯк захистити виноград від гризунів восени
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я