Чому категорично не можна їсти зелену картоплю

0
Чому категорично не можна їсти зелену картоплю
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Зелена картопля — наслідок того, що хтось не підготував умови для зберігання картоплі. Зайве світло є причиною зміни кольору картоплі, що втрачає всі корисні властивості.

Подробиці

До того, це справжній виклик для здоров’я, і навіть досвідчені городники утримуються від вживання зелених плодів. А причина — в вмісті соланіну, небезпечної речовини, яка надає картоплі зелений колір під впливом сонячних променів.

По-перше, соланін може викликати інтоксикацію і гастроінтестинальні проблеми. Ця речовина нейтралізується термічною обробкою, тому важливо правильно готувати картоплю.

По-друге, зелена картопля має значно менше корисних поживних речовин, порівняно зі зрілою картоплею. Внаслідок того, що соланін впливає на смак і якість картоплі, її смак також може не дуже приємним.

попередня статтяЯк приготувати сезонні яблучні сирники з медом
наступна статтяМорквяні мафіни швидко та просто
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я