Як захистити смородину від борошнистої роси: допоможе спеціальна обробка

0
Як захистити смородину від борошнистої роси: допоможе спеціальна обробка
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Неприємне явище у вигляді борошнистої роси може спіткати смородину. Потрібно бути готовими до боротьби з цією напастю. Борошниста роса є грибковим захворюванням. Розповсюджується за допомогою спор.

Оскільки збудники хвороб залишаються на опалому листі, його потрібно завжди збирати. Окрім того, вони є в бруньках. В цьому випадку потрібно вже проводити інші доглядові процедури.

Подробиці

Ще один важливий крок до здорових кущів смородини — санітарна обрізка. Не пропускайте її. Сухі та зламані гілки потрібно видаляти. Це допоможе позбутися потенційно небезпечних ділянок рослини, де можуть бути грибкові збудники, а також зробити рослині процедуру омолодження.

Після завершення підготовчих робіт настав час для проведення спеціальної обробки. Її виконують мідним купоросом.

Зверніть увагу на стан куща. Якщо на ньому восени ще є листя, концентрація засобу повинна бути не більше 1%. Кущ без зеленої маси можна обробляти більш концентрованим мідним купоросом 3%.

Першу обробку проводять наприкінці серпня, а профілактичну вже після обрізки в жовтні. Це умовні терміни, бо багато чого залежить від погодних умов.

попередня статтяКавове суфле. Як приготувати незвичайний десерт зі звичайних продуктів
наступна статтяЯк не треба готувати яєчню: основні чотири помилки
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я