Як зберігати гарбуз, щоб був смачний та точно не зіпсувався

0
Як зберігати гарбуз, щоб був смачний та точно не зіпсувався
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.
Гарбузи зберігати можна по-різному. Багато хто звик це робити у холодному місці, у підвалі чи погребі. Але є й інші варіанти, що гарантують свіжість та якість овоча для споживання, зокрема дітками.

Подробиці

Ви можете гарбуз не тільки цілим зберігати, дбаючи про твердість шкірки та її непошкодженість, а й у морозилці. Звісно, весь гарбуз морозильна камера не захоче прийняти, бо це дуже не зручно і займає багато місця. А от порізати на шматочки — це вже гарна ідея. Попередньо гарбуз очистити треба від шкірки та загорнути у харчову плівку.
Інший варіант — це запекти гарбуз і зробити з нього пюре, яке потім розкласти у формочки для льоду (якщо вам треба маленькі порції гарбуза) або харчові контейнери.
Ідеальний спосіб — вакуумування, проте не у всіх є цей гаджет. Якщо цікаво, ми розповімо, як замінити його в домашніх умовах.
попередня статтяДві найчастіші помилки в приготуванні горохової каші
наступна статтяЯк приготувати апетитні та золотисті деруни, які точно не розваляться
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я