Вибір добрив для підживлення смородини в листопаді: корисні поради

0
Вибір добрив для підживлення смородини в листопаді: корисні поради
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Осінь — активний час для кожного дачника. Треба багато чого встигнути зробити. Одне з важливих завдань — підготувати садові культури до зимівлі. Потрібно правильно організувати процес та підібрати добрива, щоб повністю покрити потреби рослини в поживних речовинах.

Подробиці

Досвідчені дачники та агрономи рекомендують використовувати промислові добрива. Вони містять потрібну концентрацію речовин, яка здатна в осінній період забезпечити рослину всім необхідним.

Найчастіше в листопаді використовують суперфосфати. На один кущ треба 30 г. Як варіант, можна вибрати фосфоритне борошно. В цьому випадку концентрація повинна бути більшою, в межах плюс ще 10 г.

Не забудьте, що смородина потребує також калій. Для поповнення його запасів надавайте перевагу калімагнезії. На одну рослину треба 20 г.

Такий комплекс підживлення допоможе підтримати рослину після завершення сезону. Вона матиме стійкість до зимівлі, а на наступний сезон знову буде радо дарувати щедрий врожай.

попередня статтяЯк приготувати прозорий бульйон з замороженого м’яса
наступна статтяЯк випрати речі, що зник автомобільний запах
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я