Як правильно зберігати олію: поради господиням

0
Як правильно зберігати олію: поради господиням
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Олія є на кожній кухні. Принесли з магазину додому та поставили в шафі або на столі. Так пляшка і стоїть поки не закінчиться. Переважно так все і відбувається. Якщо ви хочете, щоб олія залишалася з приємним ароматом та не зіпсувала свої смакові властивості, потрібно правильно її зберігати. Про це і поговоримо детальніше.

Подробиці

Якщо ви ще не відкривали упакування, олія може зберігатися без жодних проблем на кухні при кімнатній температурі. Зверніть увагу, що на неї не повинні попадати промені сонця.

В закритому упакуванні олія може зберігатися від 6 місяців до 2 років. Найкраще місце для зберігання — темне місце в шафі.

Зверніть увагу, що відкриту пляшку також треба ставити в темну шафу. Тільки не забудьте, що тара повинна бути щільно закрита.

Якщо так сталося, що термін придатності підходить до завершення, а ви ще встигли використати, тоді переставляйте в холодильник.

попередня статтяЯк приготувати ідеальні сирники, які не будуть розпадатися чи плавитися на сковороді
наступна статтяЯк приготувати прозорий бульйон з замороженого м’яса
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я