Душ для кімнатних рослин: процедура, яка немає травмувати домашні квіти

0
Душ для кімнатних рослин: процедура, яка немає травмувати домашні квіти
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

З першого погляду здається, що помити в душі домашні рослини дуже просто, нічого особливого немає. З іншої сторони — потрібно розуміти, що є певні нюанси. Про них треба знати, щоб не нанести шкоду рослині.

Подробиці

Квітникарі знають. що загалом рослинам проводять водні процедури з теплим душем. Проте іноді відбувається зворотня реакція: листя падає, рослина перестає розвиватися та навіть гине. Є певний нюанс, який треба враховувати, щоб цього не сталося.

Справа в тому, що в землю попадає багато води. Так, рослину купають, щоб позбутися пилу та бруду на зеленій частині, але часто і в ґрунт попадає зайва волога. Вона не випаровується тривалий час, що призводить до утворення гнилі в кореневій системі.

Зробіть додатковий захист. Для цього вкрийте землю пакетом. Це захистить рослину від надмірного зволоження. Процедура буде виконана, а квітка не отримає надмірного зволоження.

попередня статтяЩо можна приготувати з квашеної капусти
наступна статтяЩо робити, якщо суп вийшов дуже гострий: кулінарні лайфхаки
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я