Топ-5 квітів, які взимку потрібно обов’язково підживлювати

0
Топ-5 квітів, які взимку потрібно обов'язково підживлювати
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Досвідчені квітникарі знають правило, що взимку домашні рослини не підживлюють. Це пов’язано з їх сплячим станом, тому мікроелементів та вітамінів вони потребують в значно меншій кількості. Накопичувати надлишки в горщику немає жодної потреби.

При великій кількості добрив, які не споживаються, земля починає засолюватися. Це надалі заважає рослині нормально розвиватися. Проте є виключення, про які варто знати. П’ять домашніх квітів таки потребують зимового догляду:

  • шлумбергера («Декабрист», «Різдвяник», зигокактус);
  • азалія;
  • антуріум;
  • орхідея;
  • фіалка.

Справа в тому, що в різних квітів абсолютно різний ритм рослинного життя. І сприйняття зими також відрізняється. Якісь впадають в неактивну фазу в вересні, а інші в грудні. Потрібно орієнтуватися по стану квітки та її росту: є, відсутній, слабкий та ін. В залежності від цього коригувати внесення добрива за кількістю та необхідністю.

Зимове підживлення роблять по листю. Таким чином контролюється баланс, щоб не внести надмірну кількість поживних речовин. зверніть увагу, ґрунт має бути вологий. Його треба полити за добу до внесення добрив. По листю проводять процедуру у випадку, якщо немає квітів та бутонів. В зимовий період в добриві мають бути фосфор, калій та мікроелементи.

попередня статтяЗапіканка з лаваша із сиром та зеленню: просто та смачно
наступна статтяЩо можна приготувати з квашеної капусти
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я