...

Вчені назвали основну помилку, через яку ми старіємо

Підпишись на нас:

Чи знаєте ви, що ця небезпечна помилка у поведінці веде до швидкого старіння шкіри та організму в цілому.

Як зупинити процес старіння?

Помічено, що люди, які ведуть активний спосіб життя, живуть довше і виглядають краще за своїх однолітків. Водночас у процесу старіння є й психологічний аспект.

Згідно з новим дослідженням з Трініті-Колледжа в Дубліні (Trinity College Dublin), спосіб, яким ми відповідаємо собі на це питання, міг би передбачити нашу фізичну та розумову гнучкість, і те як ми відчуватимемо себе в старості. Люди з позитивною оцінкою старості, найімовірніше, залишаться фізично та розумово бадьорими, вважають дослідники.

Усього одна помилка, через яку ми старіємо. Результати дослідження були опубліковані в журналі «Personality and Individual Differences». На 4135 учасників Ірландського Поздовжнього Дослідження Старіння (TILDA) провели анкетне опитування про старіння та шляхом тестування виміряли їх пізнавальні та фізичні здібності. А через два роки тестування провели повторно.

Після порівняння даних дослідники поспостерігали взаємозв’язок між сприйняттям людьми процесу старіння та його здоров’ям.

Ті, хто ставилися до старості, як до негативного процесу, мали схильність повільно пересуватися, вони мали нижчі показники пізнавальних здібностей, ніж у позитивних опонентів. Навіть при врахуванні лікування, настрою, життєвих обставин та інших проблем зі здоров’ям, дослідники виявили, що ті, хто розглядають своє старіння позитивно, досягли більшого успіху на когнітивних іспитах.

«Усі ми стаємо старшими і якщо негативно ставитися до процесу старіння протягом життя, то це може завдати негативного ефекту на розумове, фізичне та пізнавальне здоров’я», — вважає Дейдре Робертсон (Deidre Robertson), доктор філософії, постдокторський дослідник у Колумбійському університеті.

Отже, головна помилка, через яку ми старіємо, це негативне ставлення до старості. Настав час для перевірки вашого ставлення, адже всі ми старіємо. Додаткові дослідження показують, що вигода позитивного ставлення йде лише на користь у майбутньому. Ви, швидше за все, оговтаєтеся від непрацездатності, якщо будете думати, що ваші найкращі роки попереду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин

Чому тріскається редиска на грядці: основні причини

Дачники часто скаржаться, що редиска тріскається у ґрунті та...

Найароматніший домашній пиріг — з яблуками та сметанною заливкою

Ароматний та такий смачний домашній яблучний пиріг. Він не...

Камалія розповіла, де відсвяткувала 47-річчя в улюбленій компанії

Нещодавно співачка Камалія публікувала фотографії та відео, на яких...

Які страви лаврове листя здатне зіпсувати, а не покращити

Лаврове листя дуже часто використовують в різних стравах. Це...

Як приготувати бездоганний торт без випікання коржів

Для приготування тортів не поспішайте випікати коржі та витрачати...

Санта Дімопулос розставила крапки над «і» в питанні повернення колишнього чоловіка

Відома українська співачка Санта Дімопулос 11 років була у...

Який інгредієнт може перетворити бейгли на шедевр

Бейгли стали надзвичайно популярні. Не дивно, бо вони надзвичайно...