П’ять причин, чому аґрус краще висаджувати восени

0
П'ять причин, чому аґрус краще висаджувати восени
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Аґрус менш популярний за смородину серед кущів, проте і йому знайдеться місце на ділянці. Якщо у вас виникла думка його також почати вирощувати, тоді не зволікайте та висаджуйте його восени. Фахівці вважають, що це найвдаліший сезон для цієї процедури.

Чому осінь, а не весна

Почнемо з такого простого факту. Саме восени пропонують найкращі саджанці. І це є причина, чому варто їх вибирати, купляти та висаджувати саме восени.

Восени вже всі основні роботи, які потребували уваги, виконані. Є трохи більшого часу, щоб зайнятися висаджуванням кущів. Чи це не є позитивним моментом?

Особливої уваги нові кущі аґруса не потребують після осіннього висаджування. Саме тому менше сил витрачається на роботи, а вже весною потрібно буде зайнятися підживленням, поливом ті ін.

Восени потрібно вибрати період, коли стоїть помірно тепла погода. Це дасть можливість рослині спокійніше адаптуватися до нових умов.

За зиму ґрунт стане щільнішим. Отже, новий кущ також отримає підтримку. Він буде вкорінений та зможе направити свої сили на розвиток та плодоношення, а не на адаптацію до нових умов.

попередня статтяЯк приготувати шашлик в духовці: м’ясо буде з ароматом мангалу
наступна статтяЧому млинці при смаженні прилипають до сковороди та рвуться
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я