Як видалити жувальну гумку з одягу: перевірені способи з життя

0
Як видалити жувальну гумку з одягу: перевірені способи з життя
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.
Пляма від жуйки на вашому одязі може бути надзвичайно неприємною, але існує простий спосіб відновити зіпсовану річ. Ось детальний посібник, який допоможе вам впоратися із цією неприємністю.

Подробиці

1. Заморозьте жуйку. Щоб легко видалити жуйку з тканини, відправте забруднену річ у морозильну камеру. Через деякий час жуйка затвердіє, і ви зможете зняти її. Іноді достатньо просто прикласти до плями кубик льоду, щоб заморозити жуйку.

2. Видаліть жуйку. Після того, як жуйка стане твердою, видаліть її. Це можна зробити вручну або за допомогою акуратної ложки, щоб її зішкрябати.

3. Позбудьтеся від залишкової плями. Якщо на одязі залишився слід після видалення жуйки, замочіть річ у теплій воді з додаванням прального порошку.

4. Замочіть забруднений одяг. Залиште брудну річ у теплій воді на годину. Переконайтеся, що вода повністю покриває тканину. Професіонали рекомендують покласти на одяг валик, скручений із рушника, щоб повністю занурити річ у розчин для замочування.

5. Відправте одяг у пральну машинку. Після замочування запустіть пральну машинку, встановивши налаштування, що відповідають значкам на ярлику одягу.

Ці 5 кроків гарантовано допоможуть вам розв’язувати проблему з жуйкою на одязі та знову насолоджуватися бездоганним виглядом вашого обраного вбрання.

Запам’ятайте ці поради – ніколи не знаєте, коли жуйка може стати непрошеним гостем на вашому одязі!

попередня статтяЩо таке техніка “місток” і як вона допомагає заснути та допомогає навіть дітям
наступна статтяЧи достатньо займатися спортом 30 хвилин на день
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я