Що треба зробити з трояндами восени, щоб вони не хворіли: три етапи догляду

0
Що треба зробити з трояндами восени, щоб вони не хворіли: три етапи догляду
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Троянди — прикраса для саду та клумби. А щоб вони були гарними, яскравими та цвіли всім на радість, необхідно організувати правильний та поетапний догляд. Особливо це актуально восени, коли рослини потрібно підготувати до зимівлі, щоб вони успішно перезимували та не хворіли на наступний рік.

Обрізка троянд

Іноді можна побачити, що стеблини троянд стирчать посеред клумб. Це означає — не всі роблять обрізку, а дарма. В листопаді потрібно її зробити. Особливо актуальна вимога до сортів троянд, які немає можливості вкрити без пошкодження стебла.

Троянди потрібно обрізати не надто низько. Буде достатньо залишити висоту достатню для покривного матеріалу. Для майбутнього цвітіння залишають прикореневі пагони з незначним обрізанням. Прихиліть їх та вкрийте потім. Під час обрізки треба залишати 2-3 бруньки.

Захист від хвороб

Перед накриванням троянд необхідно провести обробку від шкідників та хвороб. Патогенна мікрофлора повинна бути пригнічена. Найкращим варіантом вважається залізний купорос. В 10 л рідини треба розвести 400 г речовини. Рослини потрібно обробити та відразу накрити.

Підживлення

Щоб троянди були здорові та гарні їх потрібно підживити. Осіннє внесення добрив має велике значення. Можна внести монокалійфосфат. На 10 л води потрібна 1 ст.л. засобу. Потім проведіть полив. На великий кущ потрібно 3 л розчину.

Комплексний підхід до догляду забезпечить високий імунітет до хвороб та грибкових інфекцій. Троянди будуть готові до зимування, а з весни почнуть свій активний ріст, нарощення зеленої маси та цвітіння.

попередня статтяЯк покращити смак супу за допомогою одного компонента: що додати в каструлю наприкінці приготування
наступна статтяЯк самостійно приготувати тонкий лаваш для шаурми
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я