Як восени підготувати ґрунт на грядці для вирощування огірків: вибір сидератів

0
Як восени підготувати ґрунт на грядці для вирощування огірків: вибір сидератів
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Правила сівозміни потрібно дотримуватися щороку. Воно дозволяє раціонально використовувати поживні запаси ґрунту відносно культур, які будуть вирощуватися на певній грядці. Для поновлення родючості використовують агротехнічний метод висівання сидератів.

Подробиці

Щоб мати впевненість в наступному сезоні, що огірки будуть добре родити, ґрунт треба заздалегідь підготувати. І в цьому допоможуть сидерати. Вони покращать аерацію ґрунту, знищать шкідників, відновлять родючість після попередніх культур та сприятимуть зниженню показників кислотності.

Сидерати висаджують восени після завершення сезону збору врожаю. Переважно це роблять наприкінці вересня. Сидерати здатні швидко нарощувати зелену масу. Потрібно буде їх потім скосити та перекопати з землею. Зробити це треба до настання морозів.

Серед сидератів варто вибрати білу гірчицю, фацелію або маслянисту редьку. Зверніть увагу на режим вологи. Якщо буде недостатньо води та буде стояти суха погода, для кращого росту треба поливати сидеративні культури. Так вони активніше будуть рости та укріплювати кореневу систему.

Сидерати допомагають ефективно побороти дефіцити в азоті, фосфорі, магнії. Підготовлена земля стане основою для вирощування грядок з огірками, врожай яких вас буде однозначно радувати.

попередня статтяЯк приготувати тушковану капусту, щоб її з’їли за один присід
наступна статтяЯк приготувати апетитні тефтелі у винно-томатному соусі
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я