Підготовка цибулі-сівка до озимої посадки: засоби для дезінфекції

0
Підготовка цибулі-сівка до озимої посадки: засоби для дезінфекції
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Наближається час висаджування цибулі-сівка під зиму. Підготовка грядок, ґрунту, внесення добрив пройдено. Залишається вибрати метод знезараження посадкового матеріалу. Які засоби краще використовувати для дезінфекції, читайте далі в статті.

Марганцівка

Це один з найпопулярніших засобів серед дачників та агрономів. Потрібен 1% розчин. Покладіть в нього цибулю на 20 хвилин. А потім треба промити в чистій воді, підсушити та можна висаджувати в грядки. Перевірений не одним десятиліттям метод та засіб.

Мідний купорос

Приготуйте розчин для замочування цибулі-сівка. На 10 л води треба 30 г мідного купоросу. Замочувати треба протягом 30 хвилин. Потім так само треба просушити сівок та можна висаджувати в ґрунт.

Сіль

Замочіть цибулю в міцному розчині кухонної солі. Потрібно 100 г на 10 л води. Замочувати треба протягом 5 годин. Це також хороший засіб для обробки від ґрунтової нематоди.

попередня статтяЧому бісквіт не піднімається в духовці: дві типові помилки
наступна статтяШвидкий кекс в мікрохвильовці всього за 5 хвилин
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я