Для чого насипати соду на дно сміттєвого відра: корисні господарські поради

0
Для чого насипати соду на дно сміттєвого відра: корисні господарські поради
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

В кожному домі є сода. Вона має широкий спектр сфер використання, тому без неї в господарстві не обійтися. Сода хоча й називається харчовою та часто використовується для приготування тіста, випічки, але зараз піде мова зовсім про інше.

Властивості соди

Харчова сода здатна вбирати непотрібні вам запахи. Саме з цією метою варто використовувати її для сміттєвого відра. Ефект перевірений багатьма господинями.

Соду можна використовувати як для пластикових, так і для металевих відер. В другому форматі вона навіть здатна попередити корозію. Насипте соду в тканинний мішечок та покладіть на дно. А от в пластикове відро на дно можна насипати без такого мішечка.

Є ще один варіант формування сміттєвого відра. Потрібна стара газета. Покладіть її на дно, а на неї вже насипте соду. Це посилить ефект та зі сміттєвого відра точно не буде жодного поганого запаху.

попередня статтяНесподівано простий професійний метод покращення смаку борщу
наступна статтяЗ чим змішати сухарі, щоб на котлетах була ідеальна скоринка
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я