...

Зелена цибуля до Нового року: найшвидші способи вирощування свіжої домашньої зелені

Підпишіться на нас:

У народі є дуже прості способи, завдяки яким можна без зайвих зусиль отримати свіжу зелень дуже швидко – всього за 15 днів. Коли на городі вже буде пусто, то на підвіконні саме час для врожаю. Пропонуємо кращий спосіб останніх років.

Подробиці

Виростити домашню зелену цибулю в пляшці – це просто, швидко і нічого зайвого Візьміть пластикову пляшку з-під «Кока-коли» і зріжте верхню частину біля горлечка, потім розріжте пляшку посередині на дві частини.

Наповніть нижню частину пляшки тирсою, туалетним папером, клаптями тканини або будь-яким іншим підручним засобом, який здатен довго утримувати вологу.
Виберіть невеликі цибулинки (розміром з куряче яйце), щоб в пляшку вмістилося 5-7 штук. У кожної цибулини зріжте верхній хвостик, щоб оголилася соковита серединка. Така стимуляція цибулини допомагає кисню активніше надходити до зародків листя.

Висадіть цибулини в наповнювач корінцями вниз. Полийте 50-100 г води, одягніть другу частину пляшки і поставте на підвіконня.

Через 15-25 днів зелень цибулі досягне 30 см. Поливайте зелень не дуже часто, а в залежності від вологості наповнювача або приміщення. Не переживайте, якщо не всі цибулини проклюнуться – восени це нормальне явище. Згодом вони наздоженуть інших, і у вас буде рівномірне зелене перо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я