Чи варто обрізати клематис восени

0
Клематис
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Клематис при правильному догляді може стати справжньою окрасою вашої присадибної ділянки.

У тому випадку, якщо ви хочете, щоб усипані квітами ліани радували око якомога довше, необхідно подбати, в тому числі і про обрізання рослини.

Подробиці

Перед тим як братися за секатор необхідно правильно визначити групу, до якої належить рослина.

В іншому випадку клематис точно не зможе подарувати вам насолоду від споглядання надзвичайно красивих квітів весь наступний сезон.

Отже, до групи А відносяться клематиси, квітки яких з’являються на пагонах минулого року. Період цвітіння таких рослин припадає на ранню весну. Якщо ви власник цього виду, обрізати клематис не потрібно зовсім.

Група Б представлена рослинами, квітки яких розпускаються як на минулорічних, так і нових пагонах. Такі клематиси зацвітають на початку весни та продовжують розпускати бутони до кінця літа. Вони потребують слабкого обрізання.

І, нарешті, в групі В можна зустріти рослини, квітучі тільки на нових пагонах. Вони радують бутонами з середини літа до середини першого осіннього місяця і вимагають практично прикореневу обрізку.

попередня статтяЯк зробити, щоб нарізане яблуко не потемніло у салаті
наступна стаття5 секретів смачної випічки, які знають досвідчені кондитери
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я