...

Що потрібно зробити в саду та городі для гарної зимівлі рослин

Підпишіться на нас:

Зима все ближче, а роботи у городників та садівників від цього менше не стає. Ще належить підготувати рослини до зимівлі, а це потрібно встигнути у вересні, жовтні.

Подробиці

Необхідно орієнтуватися на погодні умови та кліматичні особливості регіону. Заплануйте п’ять важливих справ.

1.Побілка

Стовбури дерев білять восени, а навесні лише оновлюють нанесений шар фарби. Так можна запобігти появі морозобоїн, а також уникнути згубного впливу температурних перепадів.

2.Перекопування

Пристовбурове коло під плодовими деревами перекопують вилами на глибину до 15-20 см, після чого грунт мульчують підготовленою тирсою компостом або торфом.

3.Посадка

Яблуні, груші, айву, глід та інші насіннєві потрібно встигнути посадити восени, причому за 15 днів до настання морозів. Обрізання проводять тільки санітарне, за винятком ягідників.

4.Обробка

Коли дерева скинуть листя, потрібно провести обробку розчином сечовини (500 г на 10 літрів води). Це необхідно з метою профілактики розвитку парші та інших грибкових захворювань. У городі в першій половині жовтня потрібно не забути забрати урожай білокачанної капусти, а також холодостійкі сорти ріпи, редьки, цибулі-порею та залишків зелені.

5.Компост та мульча

Здорові залишки рослинності з городу відправляють на компост або використовують як мульчу (наприклад, подрібнені стебла кукурудзи).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я