Коли восени викопувати хрін для зберігання

0
Коли восени викопувати хрін для зберігання
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

У всіх на городі росте хрін. Він всім потрібен, адже його використовують для заготовок, а також з нього готують гостру закуску, приправи для страв. Щоб все вийшло добре, потрібно знати, коли саме збирати врожай.

Час для викопування

Знавці знають, що викопувати хрін можна й навесні. В такого рішення мінус полягає в тому, що весняний коренеплід дуже «злий». Осінній вважається найкориснішим.

Спостерігайте за розвитком рослини. Коли листя в хріна починає жовтіти та підсихати, тоді можна починати викопування.

Викопати хрін треба встигнути до початку морозів. Рекомендується робити це в суху погоду. Рекомендується викопувати корені віком 2-3 роки, бо молоді не мають такого насиченого смаку. Надто старий також не є добре, тож такий для консервації не використовують.

Зріжте листя приблизно на висоті 10-20 см. Навколо трохи зробіть ґрунт рихлим на глибину приблизно 20-30 см. Витягнути повністю корінь навряд чи вийде, бо він дуже довгий. Проте ту частину, яку дістанете, її цілком вистачить для консервації та приготування закусок.

Корені без пошкоджень можуть зберігатися протягом року в ящику з піском.

попередня статтяЯк приготувати білковий кіш з фореллю без тіста
наступна статтяЯк приготувати ягідний мармелад всього з 2 інгредієнтів
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я