Вишня та смородина без лакмусових папірців визначать кислотність ґрунту

0
Вишня та смородина без лакмусових папірців визначать кислотність ґрунту
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Всі знають, що від показника кислотності залежить ріст улюблених гортензій, моркви та решти городніх культур. При порушенні балансі все починає погано розвиватися, квітнути та плодоносити. Якщо перед вами стоїть завдання визначення кислотності ґрунту, це можна зробити без придбання лакмусових папірців.

Як це зробити

Точне число кислотності можна визначити лише зі спеціальним приладом, яким вимірюють показники ґрунту. Тож дідівський метод може тільки скерувати в потрібному напрямку.

Зірвіть з куща смородини листя або з вишневого дерева. Вам знадобиться буквально 5-6 листків. Покладіть в склянку та залийте окропом. Нехай настоюється до остигання.

Вийміть листя зі склянки. А тепер покладіть відібраний для проби ґрунт. Перемішайте та трохи почекайте, щоб пройшла хімічна реакція.

Орієнтуватися треба за зміненим кольором рідини. Якщо ґрунт кислий, вода в склянці стане червонуватого та навіть бурого кольору. При нейтральному рівні кислотності — синьою, при слабокислому — зеленою.

попередня статтяСолодкі пончики зі згущеним молоком у фритюрі: смак дитинства
наступна статтяЯк приготувати простий салат з червоноголової капусти з кукурудзою
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я