Чому цибулеві рослини краще висаджувати в вересні, ніж весною

0
Чому цибулеві рослини краще висаджувати в вересні, ніж весною
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Вересень — активний місця для виконання городньої роботи. Потрібно багато всього зробити: дозбирати врожай, обробити його та просушити, відправити на зберігання, підготувати ґрунт до наступного сезону, внести добрива та багато іншого.

Один з пунктів в довжелезному переліку справ — висаджування цибулевих рослин. Вони починають цвісти в першій половині літа. Можна  висадити і весною, проте в вересні також буде гарною ідеєю це зробити.

Подробиці

Підготуйте місце та грядку чи клумбу для висаджування цибулевих рослин. Краще вибирати розташування в сонячній локації. Ґрунт повинен бути рихлим та з поживним доповненням.

Зверніть увагу, що цибулини треба заглиблювати в 3 розміри плоду. Якщо не дотриматися цієї вимоги, є ризик, що проростання відбудеться передчасно.

Цибулини саджайте на достатній відстані одну від одної. Справа в тому, що цибулеві рослини мають здатність до розростання, тож їм потрібне додаткове місце. Якщо висадити наприкінці вересня, тоді й весною буде менше роботи.

попередня статтяГотуємо шоколадний десерт з бананами без випікання
наступна статтяЯк приготувати овочевий салат на грилі з фетою
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я