Як зберігати пізні сорти яблук протягом зими

0
Як зберігати пізні сорти яблук протягом зими
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Для того, щоб яблука добре зберігалися протягом зими, треба подбати про сорт, умови зберігання та місце, де яблука будуть зимувати. Помилково залишати на потім ранні (літні) сорти, вони не лише не мають потенціалу зберегтися до весни, а й втрачають корисні та смакові властивості.

Подробиці

Для зберігання обирайте яблука пізніх осінніх та зимових сортів. Саме вони стійкі до тривалого очікування, щоб їх нарешті з’їли.

Сортуйте яблука за розміром, оскільки великі плоди швидше дозрівають і можуть негативно вплинути на середні та маленькі плоди. До речі, невеликі яблука краще зимують.

Яблука треба викладати так, щоб вони не торкалися один одного. Досвідчені садівники перекладають тирсою, піском і навіть соломою. Також можна зберігати у спеціальних стелажах, що висуваються і мають лише один ряд по висоті для яблук.

Якщо ви плануєте зберігати яблука в дерев’яній коробці, то перекладайте шари картонками. Старайтеся, щоб не було більше ніж 2 ряди.

попередня статтяЯк приготувати на гарнір рагу з рисом та сиром
наступна статтяПросте приготування пасти з вершково-грибним соусом
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я