Для дозрівання компосту потрібен час. Тож місце для нього розташовують трохи далі від грядок та будинків. Зрештою, може бути вкрай неприємний запах. Це побічний ефект створення корисного та потрібного добрива для грядок.
Поки добриво проходить потрібні етапи перетворення на добриво, можна використати компостне місце з користю. Певні рослини дуже добре будуть на ньому рости. Вийде ефект 2в1, коли одночасно і компост буде доходити до кондиції, і врожай можна зібрати.
Агрономи поділилися інформацією, що треба посадити на компостній ямі. Результат буде відмінний. Наприклад, гарбуз. Він буде отримувати потрібні йому поживні речовини, а велике листя захищатиме від сонця. З компосту менше випарується вологи, і він не пересохне.
На компості можна посадити кабачки та огірки. Вони також мають достатньо зеленої маси, щоб захистити від пересихання. Якщо ви таких варіантів ще не пробували, тоді посадіть ще картоплю або цибулю. Рекомендується висаджувати ранні сорти.
Тепло від компосту сприяє швидшому дозріванню. При такому вирощуванні перший врожай можна зібрати вже на початку літа. Які культури вибрати для посадки, залежить від площі компостної ями.
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…