...

Як пережити спеку й охолодити приміщення без кондиціонера

Підпишіться на нас:

Охолодити кімнату без кондиціонера може бути важким завданням, але це можливо. Існує чимало ефективних способів, які допоможуть знизити температуру в приміщенні. З досвідом люди їх накопичують і діляться.

Подробиці

Використовуйте вентилятори. Поставте вентилятори в кімнаті, зорієнтуйте так, щоб вони створювали циркуляцію повітря. Вентилятори допоможуть розподілити прохолоду в повітрі та створити відчуття прохолоди. Щоб повітря було більш холодним, поставте перед вентилятором миску з пляшками замороженою водою.

Закривайте жалюзі та штори. Під час спекотного дня уникайте прямого сонячного світла, закриваючи вікна жалюзями або товстими шторами. Це допоможе зменшити нагрівання кімнати.

Мінімізуйте використання побутових приладів. Електричні прилади виділяють тепло, тому уникайте їх використання вдень, коли вже дуже спекотно. Якщо це можливо, вимикайте непотрібні прилади.

Поставте рослини. Рослини вбирають тепло, а також вологу через процес транспірації. Поставте рослини в кімнату, щоб знизити температуру та підвищити вологість повітря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я