...

Як поливати гортензію, щоб вона цвіла рожевим кольором

Підпишіться на нас:

Гортензія прекрасна. Її пишні та яскраві суцвіття нікого не залишають байдужими. Кущі з гортензіями можуть цвісти рожевим, блакитним, білим, зеленим кольорами. Для кожного з них мають бути певні умови вирощування, які залежать від кислотності ґрунту.

Можна проводити зміну кольору квітів за допомогою зміни показників рН. Якщо вам більше подобаються саме рожеві квіти, тоді потрібно підтримувати рівень кислотності на рівні 6 або 6,5.

Визначити кислотність можна за допомогою лакмусового паперу або є спеціальний садівничий пристрій, який швидко робить потрібні заміри.

Для збільшення кислотності використовують для поливу розчини з лимонною кислотою чи столовим оцтом. Якщо ж кислотність потрібно знизити, тоді знадобиться доломітове борошно, крейда або вапно.

Для приготування розчину для поливу потрібно розчинити в 10 л води 100 г оцту (можна яблучний брати) та 2 столові ложки лимонної кислоти. Розчин вносять під корінь. Тривалість використання становить один раз на 2-3 тижні протягом вегетаційного періоду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я