Три причини не залишати клематис без вкриття на зиму

0
Три причини не залишати клематис без вкриття на зиму
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Клематиси потрібно готувати до зими. В цьому плані є питання, які виникають щодо вкриття рослини. В квітководів є власні міркування з цього приводу. Хтось вкриває, хтось ні. В кожного різний досвід. Пропонуємо вам ознайомитися з фактами, які наводять фахівці в квітникарстві.

Різні погодні умови

Кожна зима різна. Якщо погодні умови досить нейтральні, то без вкриття може навіть виноград перезимувати. А може бути так холодно, що навіть смородина не витримає. Мороз, сильний вітер, обледеніння можуть пошкодити ніжний клематис. Врахуйте факт, що рослина має південне коріння. тож низькі температури в будь-якому випадку мають негативний на неї вплив.

З віком коренева система розростається. І всередині утворюються пустоти. Корні залишаються без захисту, тому вони можуть замерзнути.

Важливо не допускати скупчення та застій води. Якщо в області коріння утвориться лід, в процесі розширення він розірве його.

Саме тому фахівці рекомендують вкривати клематиси на зиму. Це одночасно захист від морозів та застоювання води. Без вкриття можуть пережити зиму виключно клематиси 1 групи обрізки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я