...
ГоловнаЛайфстайлГоловні шкідники аґрусу: ефективні способи боротьби

Головні шкідники аґрусу: ефективні способи боротьби

Підпишіться на нас:

Аґрус, попри свою невимогливість у догляді, інколи стає жертвою шкідників, особливо пагонової попелиці та аґрусової вогнівки. Проблеми, які вони створюють, можуть значно погіршити врожай та стан аґрусового куща.

Подробиці

Метелик-вогнівка — це один із найпоширеніших шкідників аґрусу. Ця комаха вилітає з ґрунту перед початком цвітіння аґрусу і відкладає свої яйця в квітках. Після цього з яєць вилуплюються яскраво-зелені гусениці, які починають живитися плодами та насінням.

Скривлене листя, пагони, що згортаються і втрачають життєздатність, а також дрібні та обпадають ягоди — ось наслідки діяльності пагонової попелиці.

Для боротьби з цими шкідниками використовують інсектициди, такі як актелік і фуфанон. Однак краще уникнути проблеми, ніж боротися з нею пізніше.

Весною, як тільки сніг розтане, укрийте ґрунт під кущами густим матеріалом, наприклад, руберойдом, прикривши його краї землею. Це запобігатиме виходу метеликів-вогнівок із ґрунту.

Восени, а саме на початку вересня, проведіть підгортання кущів на висоту близько 10 см.

Збирайте та знищуйте ягоди, на яких може перебувати гусінь. Після цвітіння обприскуйте кущі аґрусу біколом або лепідоцидом.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як продовжити цвітіння орхідеї: фаленопсиси цвітуть по 5-6 місяців

При правильному догляді фаленопсиси можуть цвісти по п'ять-шість місяців. Догляд, який принесе тривале цвітіння квітки набувається з часом...

Яку кімнатну рослину експерти радять поставити у квартирі після ремонту: поглинає шкідливі речовини

Відомо, що багато кімнатних рослин здатні очистити повітря та принести господарям користь. У подробицях читайте про одну з...

В Україні ціни на продукти харчування різко зростуть: що відомо

В Україні до кінця літа очікують різке зростання цін на продукти харчування. Вартість  зросте на 15-30%. Причому це...

ЄС може повернути мита на українські яйця та цукор

Нещодавно Євросоюз продовжив на на рік дію торговельного безвізу з Україною стосовно сільськогосподарської продукції. Але не довго довелося...