...

4 ефективні методи, як позбутися слимаків

Підпишіться на нас:

Зустріч зі слимаками є неприємністю, яку ніхто не чекає, але шкідники приходять без запрошення. Тому важливо бути готовими до боротьби з ними, щоб забезпечити захист рослин та зберегти врожай.

4 способи боротьби зі слимаками

  1. Використання солі. Класичний метод, але сіль може завдати шкоди ґрунту, тому варто обережно нею користуватися без фанатизму. Цей метод може бути не найкращим вибором для саду.
  2. Використання кавової гущі. Розсипана кавова гуща відлякує слимаків і перешкоджає їм потрапити на рослини. Запах кави перебиває природний аромат рослин. Просто розсипте кавову гущу поблизу рослин, де вже були сліди слимаків, і вони відмовляться від подальшого вторгнення на вашу територію (було б добре, щоб не тільки зі слимаками це діяло).
  3. Використання пастки з пива або браги. Слимаків приваблює запах пива або браги. Ви можете створити пастку, наповнивши мілку посудину цими рідинами і залишивши її поруч із рослинами. Слимаки можуть потрапити в рідину, де вони потонуть.
  4. Рослини, що відлякують слимаків. Вибір рослин, які відлякують слимаків, наприклад, м’яти, поруч із городніми рослинами, може бути ефективним способом запобігти нашестю шкідників. Крім того, ви матимете користь від свіжої м’яти для чаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я