Розведення кімнатних рослин – це не просто цікаве хобі та спосіб прикрасити будинок. Знаючи про особливості різних кімнатних квітів, можна поправити здоров’я, знизити вологість у житловому приміщенні та позбутися таких неприємностей, як пліснява і грибок.
Подробиці
Є рослини, які допоможуть створити в будинку відповідну атмосферу та захистити здоров’я від проблем, пов’язаних із високою вологістю повітря.
Ксерофіти
Виживають у пустелях та інших суворих умовах. Ці представники світу сукулентів, зазвичай, мають листя, покриті волосками, товсті стебла або воскове покриття. Завдяки таким особливостям вони поглинають вологу з повітря та знижують його вологість.
Епіфіти
До таких відноситься мох, різні папороті та бромелії. Вони також поглинають вологу з навколишнього повітря.
Тілландія
Представник сімейства бромелій. Росте без ґрунту та кореневої системи, живиться у прямому сенсі повітрям, з якого поглинає поживні речовини та вологу.
Спатіфілум
Рослина активно харчується вологою з повітря, незважаючи на те, що її регулярно поливають. Здатно боротися навіть із речовинами, що забруднюють повітря.
Нефролепіс
Не лише бореться з високою вологістю, а й очищує повітря від неприємних запахів, а також формальдегіду, ксилолу, бензолу та інфекцій.
Плющ англійський
Вічнозелена рослина, що очищає повітря від плісняви та забруднювачів. Найкраще росте за низьких температур.
Пальма тростинна
Виживає навіть у похмурому приміщенні. Більшу частину вологи отримує з повітря, а не з ґрунту, запобігає поширенню хвороботворних мікроорганізмів, очищає повітря від алергенів. Відмінний регулятор вологості повітря у будинку.
Хлорофітум
Цю рослину називають кисневою фабрикою. Видаляє до 90% шкідливих речовин із повітря. Практично немає недоліків.
Орхідеї
Ці квіти також отримують левову частку вологи з повітря, а разом з нею і поживні речовини.
Кактуси
Їхня здатність рости в температурних зонах, близьких до пікових, обумовлена здатністю накопичувати вологу з повітря. У квартирі кактуси також допомагають знизити вологість.