Корисні поради, як позбутися від вологості в підвалі перед зимою

0
Корисні поради, як позбутися від вологості в підвалі тперед зимою
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо ваш підвал або погріб страждає від високого рівня вологості, настав час підготувати його для зимового періоду. Оскільки зберігання запасів консервів і овочів вже в самому розпалі, важливо зробити так, щоб місце зберігання було готове на всі 100%.

Подробиці

Очистіть приміщення від минулорічного врожаю. Нові запаси не повинні співіснувати з овочами або банками, в яких є пліснява і гниль.

Промийте полиці за допомогою розчину, який складається з гарячої води, соди і мила. Якщо можливо, винесіть ящики для зберігання на сонце та провітріть приміщення.

Якщо на стінах з’явився грибок, вам потрібно не просто помити його, але й використати засіб для боротьби, такий як 10% розчин мідного купоросу. Ще одним способом є обробка стін хлорним вапном (200 г вапна розведіть у 5 літрах води та залиште на 1-2 години).

У боротьбі з пліснявою та грибковими захворюваннями допоможе використання пару. Розведіть 2-3 кг вапна в глибокій бочці, додайте воду і залиште у підвалі на 1-2 дні. Після цього ретельно провітріть приміщення протягом ще доби.

Якщо це можливо, придбайте прилад для вимірювання вологості та вологовбирача, це допоможе на довгі роки забезпечити контроль і підтримку оптимального рівня вологості в підвалі, і ваші запаси на зиму залишаться якісними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я