...

Метод тривалого зберігання кабачків до весни

Підпишіться на нас:

У вас ціла сумка кабачків. А ще питання: як їх правильно зберігати, щоб вони раніше часу не зіпсувалися. Почнемо з того, що на зберігання потрібно відкладати плоди гарної якості. З м’якою шкіркою або пошкоджені низькими температурами не підходять. Для зберігання треба вибирати тільки кабачки з товстою шкіркою. Тоді й перезимувати плід зможе аж до весни.

Як правильно зберігати

В кабачків потрібно зберегти плодоніжки. Хвостики залишайте не менше 5 см. Їх треба обробити розплавленим парафіном. Це продовжить термін зберігання, оскільки буде запобігати розвитку гнилі.

Також потрібно не допустити розвиток захворювання, яке називається сухою плямистістю (альтернаріоз). А для цього в жодному випадку не мийте кабачки перед тривалим зберіганням.

Приміщення для кабачків має бути з вентиляцією і прохолодним, але температура не менше +5 градусів. В противному випадку плоди перемерзнуть. Кабачки мають бути розкладені в один шар.

Деякі практики пропонують кабачки не класти горизонтально, а, навпаки, ставити вертикально. Через меншу дотичність площі поверхні знижується ризик пошкодження та гниття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я