Як відбілити срібні прикраси та речі без шкоди для металу

0
Як відбілити сріблі прикраси та речі без шкоди для металу
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Відбілювання срібних прикрас та посуду в домашніх умовах – це ефективний спосіб надати їм блиску та вигляду, ніби їх щойно купили в магазині. Для цього можна використовувати декілька доступних інгредієнтів та простих прийомів.

Подробиці

Один із найпростіших способів відбілювання срібла – використання солі та алюмінієвої фольги. Для цього розкладіть алюмінієву фольгу у дні миски, покладіть на неї срібні вироби, посипте їх сіллю та додайте гарячу воду. Процес окислення сприятиме відновленню блиску срібла.

Ще одним ефективним способом є використання соди та гарячої води. Повторіть всі етапи, як із сіллю. Залиште на деякий час, а потім добре промийте теплою водою та протріть м’якою тканиною.

Однією з бабусиних порад є використання зубного порошку. Занурте срібні вироби в розведений зубний порошок та залиште на 5 хвилин. Потім змийте залишки теплою водою та протріть до блиску.

Важливо пам’ятати, що перед використанням будь-яких методів відбілювання варто переконатися, що вони підходять для вашого конкретного виду срібла. Однозначно радимо уникати частого використання агресивних методів, оскільки вони можуть вплинути на структуру матеріалу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я