Ти знову через щось переживаєш, і рука інтуїтивно тягнеться до чіпсів чи шоколадки? Такі перекушування не допомагають підтримувати нервову систему — і тим більше не мають позитивного впливу на фігуру. Замість них краще завари чашку трав’яного чаю – і з’їж ці корисні продукти з антистрес-ефектом.
Багато хто звикли боротися з тривогою та смутком за допомогою незапланованих перекусів. Зазвичай їх вміст рясніє цукром і сіллю, негативно впливає на травлення і підвищує вироблення гормону стресу кортизолу. Годину-другу після такого чітмілла ми відчуваємо умиротворення: а потім знову починаємо корити себе за порожні калорії та шкідливі жири, від яких страждає і самопочуття, і тіло.
Дієтологи не радять боротися зі стресом за допомогою їжі – адже це прямий шлях до розладу харчової поведінки. Втім, нічого не їсти під час переживань — також неправильно. Саме тому за гострого бажання поїсти краще робити ставку на ці продукти з «антистрес»-ефектом.
Всі ягоди багаті на флавоноїдні антиоксиданти, і чорниця — особливо. Ці речовини мають потужний протизапальний ефект на організм і мають нейропротекторну дію, захищаючи нервові клітини від руйнувань.
Петрушка, кріп, салати та листові овочі багаті на антиоксиданти і допомагають захистити організм від окислювального стресу, який провокує запалення, набряки та інші неприємні побічні явища.
Горіхи багаті на корисні жири, без яких не обійтися. Також у них міститься цинк, мідь, марганець та магній – усі ці речовини мають вплив на нервову систему та допомагають боротися зі втомою та тривожністю.
Яйця – незамінний продукт у будь-якій незрозумілій ситуації. Їх рекомендується їсти при похміллі, коли не виспався чи хворієш. І тим більше при стресі! Все тому, що яйця багаті на вітаміни, жири і величезну кількість незамінних амінокислот. А ще вони допомагають виробляти триптофан – речовину, що впливає на рівень гормону щастя серотонін в організмі.
Можливо, ця категорія продуктів не найулюбленіша, але її значення в раціоні неможливо переоцінити. Субпродукти особливо багаті на вітаміни групи В і допомагають підтримувати нервову систему. Вищезгаданий триптофан у них також присутній. А ще субпродукти борються з анемією — частою супутницею занепаду сил та проблем із самопочуттям.
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…
Якщо ви ще не завершили підготовку до холодного сезону, варто зробити це терміново. Перший і…
Джинси давно набули культового статусу, якого не вдалося досягти ще жодному дизайнерському одягу. Пізньої осені…
Кожен сезон дизайнери пропонують десятки найрізноманітніших трендів, проте по-справжньому приживається в гардеробах лише невелика частина…
Незважаючи на те, що на подіумах спостерігається певний баланс між брюками та спідницями, останні, як…
Гардероби інфлюєнсерів здаються неосяжними – у зимовий період головні модниці світу діляться знімками у новому…