Трендовий манікюр у стилі «Ігри в кальмара»

0
Трендовий манікюр
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ви вже напевно знаєте, що серіал «Гра в кальмара» став найпопулярнішим шоу на Netflix. Компанія навіть назвала його своїм найбільшим проектом в історії. І не дивно: за перші чотири тижні після запуску південнокорейський серіал подивилися 142 мільйони користувачів стримінгу, а в тік-ток відео з перетворенням на героїв «Ігри в кальмари» або теоріями щодо закінчення шоу з хештегу #squidgame набрали 48 мільярдів переглядів.

Трендовий манікюр у стилі «Ігри в кальмара»

Більше того, в ресторанах по всьому світу з’явилася спеціальна пропозиція: гра в цукрові соти, за перемогу в якій ресторан дарує вечерю за рахунок закладу, або додатковий десерт або подарунок. У Росії таку акцію проводять у московському ресторані корейської кухні «Чіко Ріко» — гравець, що програв, з’їдає гострий перець, а переможець отримує картку з дорамою «Гра в кальмара» і пуннопан, популярне в Південній Кореї частування у формі рибки.

Трендовий манікюр у стилі «Ігри в кальмара» Трендовий манікюр у стилі «Ігри в кальмара»

Зрештою, серіал став джерелом натхнення і для багатьох нейл-майстрів. Один із салонів у Малайзії вже прославився на весь світ: замовити звідти накладні нігті з дизайном у стилі «Ігри в кальмара» можна з будь-якої точки світу, а місцевим клієнтам пропонують зіграти в загадкову гру (сподіваємося, безпечнішу, ніж у серіалі). У разі перемоги – можна йти, не розплатившись. Малюнки виконуються вручну: за допомогою пензля майстри малюють силуети героїв, портрети та символи гри.

В інстаграмі по хештегу #squidgamenails можна знайти більше 2,5 тисяч постів з різним нейл-артом: від мінімалістичного манікюру кольору цукрових сот до 3D-зображень зброї або бантиків.

Трендовий манікюр у стилі «Ігри в кальмара»

На нігтях зображують охоронців, доповнюючи дизайн краплями крові, або малюють детальні портрети гравців, смокінги та комбінезони з номерами.

До речі, якщо ви ще не вирішили, який нейл-арт вибрати для святкування Хеллоуїна або для іншої костюмованої вечірки, саме час надихнутися свіжим трендом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я