На кожному етапі вирощування моркві потрібні добрива. Зверніть увагу, що в липні вона вже не потребує азотних добрив. Вони актуальні на початку, коли йде формування коренеплоду з маленької насінини.
Потреби в липні
В середині літа моркву підживлюють калійно-фосфорними добривами. Завдяки ним, коренеплоди будуть активно збільшуватися в розмірах. Також вони набуватимуть соковитості та солодкого смаку.
Приготувати добриво можна самостійно, якщо з певних причин ви не хочете брати магазинні. Окрім того, в готових сумішах часто додають азот, тому слід вичитувати упаковки на його вміст.
Чим підживити
Потрібен сірчанокислий калій. З ним до пари беруть подвійний суперфосфат. Кожного засобу треба по 30 г. Розчиніть їх в 10 л води. Підживлення вносять під корінь.
Для підтримання ефекту рекомендується провести два етапи внесення добрива. Інтервал поливів — раз на 10 днів.
Ще один елемент, який не завадить моркві в липні. Мова йде про бор. Розчиніть пакетик з борною кислотою на 10 г в 10 л води. Перемішайте та перелийте в пульверизатор. Проведіть обприскування моркви.
Трохи уваги та підживлення дадуть ефект. Морква буде рости велика, солодка. Не забудьте вчасно прорідити її та прорихлити ґрунт на грядці.